İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

oyuncu sarı yavru (wc ve tırmalama tahtası eğitimli)

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1545
İlan Tarihi 31 Ekim 2020
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Erkek
Boyut Küçük boy
Aşıları Yapıldı
Tuvalet eğitimi Var
Kimden Geçici evinden

Yavruyu iltihaptan burnu ve gözü nerdeyse kapanmış yemek yiyemez bir şekilde bulup tedavi ettirdik. Bir ay kadar veterinerde kaldı.

Şuan 4.5 aylık sağlıklı aşılarını olmuş ve çok oyuncu oğlan. Kuma tuvaletini yapıyor ve tırmalama tahtasına alıştırdığımız için başka bir yere zarar vermiyor.

Benim de bir kedim olduğu ve birkaç ay içinde yurtdışına çıkacağım için sahiplendirmeye çalışıyorum. Kışı sokakta geçiremez tekrar hasta olur.

Sahiplenecek kişiye maddi manevi her türlü desteği vermeye hazırım.

Not: Kararsızsanız eğer; yeni hiç bir ürün almanıza gerek kalmadan, benim vereceğim kedi tuveleti ve mama ile bir kaç günlüğüne evinize alıp, kendinizi ve kediyi gözlemleyebilirsiniz. Yapamayacağınızı düşündüğünüzde gelip alırım.

485 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • EminEllere.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, EminEllere.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.