SECERELİ ANNE BABADAN POMERANİAN YAVRUMUZ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1843
İlan Tarihi 3 Ocak 2021
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi ve Erkek
Boyut Küçük boy
Aşıları Yapıldı
Tuvalet eğitimi Var
Kimden Sahibinden

SECERELİ ANNE BABADAN POMERANİAN YAVRUMUZ YENİ AİLESİYLE BULUŞMAYI BEKLİYOR. SEVGİ DOLU, ÇOCUKLARLA VE DİĞER PETLERLE İLETİŞİMİ KUVVETLİ BİR KARAKTERİ VARDIR. YAVRUMUZ SÜRESİZ IRK GARANTİLİ, VİRÜS VE BAKTERİLERİN MAKSİMUM KOLONİZASYON VE KULUÇKA SÜRESİ OLAN 14 GÜN BOYUNCA SAĞLIK GARANTİLİDİR. İLANDAKİ YAVRUMUZUN GÜNÜ GELEN AŞILARI TAMDIR. TUVALET EĞİTİMİNİ EKSİKSİZ OLARAK ALMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN İRTİBAT NUMARASINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

POMPOM TURKEY olarak ;

İlanlarımızdaki bütün yavrularımız kendi üretimimizdir. Anne sütünden erken ayrılan köpeklerde ruhsal, fiziksel ve metabolik gelişimin sağlıklı olmadığının farkındayız bu sebeple  yavrularımızı annelerinden anne sütünün salgılanmayı sürdürdüğü ilk 8 hafta boyunca kesinlikle ayırmamaktayız. Dostlarımıza tecrübemizin verdiği profesyonelliğin ve içimizdeki sevginin sıcaklığının harmanlandığı sevgi dolu, özgür bir ortamda ev sahipliği yapmaktayız. Bu konuda ki en büyük motivasyonumuz olan gülen yüzlerini görmeniz için sizide en kısa sürede ağırlamaktan mutluluk duyarız.  


508 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • EminEllere.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, EminEllere.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.