Sokağa Bırakmak İstemiyoruz acil yuva

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 1451
İlan Tarihi 17 Ekim 2020
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Erkek
Boyut Orta boy
Aşıları
Tuvalet eğitimi
Kimden

Oğlumuz artık 5 aylık oldu. Annesini bahçemizde aç susuz yaralı bulup evimize aldık ve hamile olduğunu öğrendik. Evimizde tam altı yavrusu oldu. Diğer yavrular yuvalarına gitti. Anneye ben sitemizin bahçesinde bakıyorum. Benim kedim kabul etmediği için yavrulara annemde baktık. Ancak annem yaşlı ve rahatsızlığı sebebi ile artık bakamıyor. Bu son yavruyuda sokağa bırakmak zorunda kalmak istemiyorum. Çok oyuncu ve çok sevecen. iç dış parazit aşıları yapıldı ve çok sağlıklı. 


Yeni bir canlının sorumluluğunu alabilecek gerçek kedi severler bizimle iletişime geçebilir. Sahiplendikten sonra bizimle arada fotoğraf video paylaşılmasını bekliyor olacağız. 25 yaşının üzerinde ve kedinin yalnız kalmayacağı kişilere sahiplendirmek istiyoruz.

112 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • EminEllere.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, EminEllere.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.